Creative Publishing

Poszukujemy pracowników na stanowisko...

Szef Działu Handlowego EuroPilot Sp. z o.o.

Szukamy osoby z doświadczeniem branży księgarskiej,
przebojowej i kreatywnej, do zarządzania działem handlowym,
magazynem, obsługi klienta i logistyki.

Zakres Obowiązków

  • budowanie strategii rynkowej opartej o analizy rynku i konkurencji oraz jej realizacja
  • rozwój i zarządzanie działem handlowym firmy
  • prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków współpracy z kluczowymi partnerami handlowymi
  • dywersyfikacja klientów pod względem branżowym i geograficznym
  • pozyskiwanie nowych biznesów wykorzystujących unikalne kompetencje firmy i pozwalających na osiąganie wysokich marż
  • inicjowanie nowych kontaktów, budowanie relacji z klientami i dostawcami w celu wzmacniania marki
  • analiza rynku księgarskiego, produktów turystycznych oraz ciągłe inicjowanie działań dostosowujących firmę do potrzeb rynku i działań konkurencji
  • prowadzenie procesów optymalizacyjnych w powierzonym obszarze (sprzedaż/ marketing, logistyka/zakupy materiałów produkcyjnych, ofertowanie)
  • poszukiwanie nowych działów produktowych
  • udział w tworzeniu budżetu spółki oraz nadzór nad jego realizacją
  • współpraca z zarządem i radą nadzorczą
  • motywowanie, zarządzanie i rozwój zespołu

Wymagania

  • Znajomość rynku księgarskiego
  • Znajomość sieci handlowych
  • Znajomość sieci stacji paliw
  • Biegła znajomość systemów księgowych z naciskiem na doświadczenie w systemie „RAKS”
    • Administracja systemu – nadawanie uprawnień, zakładanie magazynów, pod magazynów, cenników, export danych
    • System magazynowy
    • System sprzedażowy
    • System kadrowy
  • Biegła obsługa systemów kontrahentów
    • Edinet
    • PIM
    • Extranet
    • Ediconector
    • Payment Status Portal
  • Biegła obsługa pakietu MS Office

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Telefon służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres

m.borowka@europilot.com.pl

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

WIĘCEJ

ZAUFALI NAM